גישור לגירושין – אולי עוד ניתן למנוע זאת

AAA 5644אם הגעתם להבנה שיחסיכם עם בן/ת הזוג הגיעו למבוי סתום, אם חשוב לכם שתהליך הפרידה יכבד את כל השנים המשותפות ויאפשר המשך הורות ראויה לילדיכם, אם בן/בת הזוג עדין לא נמצא באותו השלב בו אתם מצוייםן בהקשר להחלטה- "יחסינו לאן?" , אנו במרכז ביננו מעמידות לרשותכם את יכולותינו המשפטיות והרגשיות/טיפוליות באמצעותם נוכל לסייע לכם להגיע להחלטה וכמובן לממש אותה בליווי ותמיכה שלנו.

הליך גישור משפחתי זה, המתנהל בצוותא ע"י שתי המגשרות: רונית אסיה M.S.W, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת בשיתוף עם המגשרת עורכת הדין שירלי סגל-שלף, מומחית בדיני משפחה, שבאות מהתחום המשפטי והטיפולי, נותן מענה לכל ההיבטים הקשורים בהליך גישור גירושין. באופן זה מתנהל ההליך בהתאם לצרכים של כל זוג, בקצב המתאים לו, ותוך מספר פגישות מצומצם וקיום הליך ממוקד וענייני, ניתן לסיים את כל ההליך הכולל הסכמות הנוגעות לרכוש, הורות משותפת, גירושין וילדים , גט ועוד, ולאשר את הסכם הגירושין/ הסכם הממון בבית משפט לענייני משפחה , תוך חיסכון של אלפי שקלים לתא המשפחתי כמו גם מזעור הפגיעה בילדים ומניעת תקופה ממושכת ומתישה של חוסר וודאות.

להליך גישור משפחתי זה יתרונות רבים:

  • תהליך קצר ומכובד החוסך זמן וכסף
  • מבוסס על שיתוף פעולה בין בני הזוג
  • מונע את הצורך בהתדיינות בבתי משפט ופתיחת תיק גירושין ברבנות
  • הסכם הגירושין / הסכם הממון נקבע בהסכמה משותפת של בני הזוג תוך יצירת וודאות לגבי תוכנו ומהותו
  • מביא בחשבון באופן מקסימלי את צורכי הילדים וטובתם ומצמצם באופן משמעותי פגיעה ברווחת הילדים ,מאפשר הורות משותפת מכבדת ששמה נגד עיניה את צורכי הילדים בראש סולם העדיפויות
  • מאפשר קיום מערכת יחסים תקינה בין הצדדים גם בתום התהליך של גישור משפחתי

בנוסף לכך מרכז בינינו מעמיד לרשותכם צוות מקצועי ועתיר ניסיון, המורכב ממטפלים בעלי תואר שני ומעלה, בוגרי מרכזי ההכשרה המובילים בארץ, המתמחים בתחום. המטפלים הינם בני גילאים שונים ובאים מרקע חברתי ותרבותי מגוון.

אתם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית לשיחה מקדימה בה נברר פרטים ראשוניים על מטרת הפניה. בהסתמך על הנתונים שהתקבלו נוכל להתאים את המטפל האופטימלי לכל פונה.

מרכז "בינינו" הוקם ומנוהל ע"י רונית אסיה M.S.W, מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מינית ויועצת תעסוקתית. בוגרת התכנית לגישות דינמיות בטיפול במבוגרים בבית הספר לפסיכותרפיה, בית הספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב וכן מתמחה בפסיכותרפיה דינמית זוגית ובטיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT).

רונית הינה בעלת ניסיון עשיר בעבודה עם מגוון אוכלוסיות – החל ממשפחות מרקעים סוציו-אקונומיים שונים, כמו משפחות עובדי היי-טק לצד תעשייה מסורתית, פורשי מערכת הביטחון, אסירי שב"ס ועוד. היא בעלת ניסיון במגוון תפקידים בתחום משאבי האנוש, כמגשרת בסכסוכים משפחתיים ובתהליכי גירושין מורכבים וכנציגת ציבור בבית דין לעבודה.

המרכז מעניק למטופליו מטרייה מגוונת של שירותים טיפוליים אמינים ומקצועיים, המכוונת להגברת איכות החיים, בפריסה ארצית ותוך התחשבות ביכולתם הכלכלית של הפונים.

מכתבי תודה לרונית ושירלי

שירלי ורונית היקרות מפז, 

אין לי מילים שיצליחו לבטא מספיק את שאני מרגישה היום בסיום תהליך הגישור איתכן.

הגעתי לתהליך מבולבלת, מפוחדת ולא ממש יודעת לאן זה יקח אותי…

פגשתי שתיים מיוחדות במינן, משלימות אחת את השניה.

איזון מושלם בין חוק לרגישות.

לא יכולתי לבקש לעבור את התהליך המטלטל הזה עם פרסונות אחרות מלבדכן.

אתן שתיים מדהימות ונכנסתן לנו עמוק ללב..

 

היום בסיום הגישור, מאחלת לכל זוג שמגיע לפרשת דרכים, לא להיכנע למלחמות חרמה ולהגיע אליכן לעבור תהליך מכבד, מחזק ובסופו של דבר יותיר אותם עם אנרגיות ובלי חור בכיס.תודה על הכל

ל.נ.

*********

לרונית ושירלי היקרות

תודה רבה על הליווי המקצועי והמסור.

לפעמים היה קצת קשה אבל בסוף צלחנו את הכל

באהבה רבה

מ.י, א.י

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
גישור ולימודים: 054-2428088, גישור ותיאום הורי 054-4956773, לימודים והדרכה: 054-4768892
דוא"ל: [email protected]
או באמצעות מילוי הטופס הבא:

    שדות חובה למילוי: *