סיפורי הצלחה

ג' בטיפול

ג' הגיע לפגישות טיפול במרכז "בינינו" במשך שנה וחצי.

הנושא המרכזי לגביו רצה להתייעץ ולקבל עזרה היה קושי בשינה ובהירדמות. במהלך הטיפול נחשפו חרדה ודכאון שהפריעו לתפקוד היומיומי של ג' ונמשכו גם בלילה, בזמן השינה. ג' התנסה בפסיכותרפיה ובטיפול CBT על ידי מטפל שמתמחה בתחומים אלה. בנוסף, הופנה ג' להתייעצות עם פסיכיאטר, העובד בשיתוף פעולה עם מרכז "בינינו", לגבי נטילת תרופות שיקלו על הסימפטומים שחווה.

קרא עוד…

 

משפחה בטיפול

מ' פנתה לטיפול בנוגע לבנה התיכוניסט שאינו מתפקד בהתאם לגילו ובכך משפיע על המארג המשפחתי. לפגישת ההיכרות הראשונה הגיעה מ' עם בנה. במהלך הפגישה הצטיירה תמונה משפחתית מורכבת למדי.

לאחר מערכת נישואים אלימה ופוגענית מצד בעלה ואבי שלושת בניה, מתגרשים בני הזוג. שלושת הבנים, כשהצעיר בן 6, האמצעי בן 15 והבכור בן 16, נשארים לגור עם האב ונוצר נתק של כעשר שנים מהאם. במהלך עשר השנים הללו האב מאבד את יכולתו לטפל בבניו, הבן הבכור ממונה אפוטרופוס על אחיו הצעירים, והבן הצעיר עובר מפנימייה אחת לאחרת.

קרא עוד…

 

התמחותי ב"בינינו"

שלוש שנים למדתי טיפול זוגי ומשפחתי בתל"מ. בשנה השנייה ללימודים פניתי לקליניקת המתמחים בבקשה להתחיל לטפל בזוג או במשפחה. רונית אסיה, אחראית קליניקת המתמחים, התאימה לי משפחה והכרותינו בת 8 שנים החלה….במהלך לימודיי בתל"מ, רונית אסיה הדריכה אותי במסגרת פרקטיקום קבוצתי ביחד עם שלמה שנהר, ובאופן פרטני.

כשרונית אסיה, פתחה את מרכז "בינינו", הצטרפתי לצוות המתמחים והשלמתי את שעות ההדרכה מכל הסוגים, בהתאם לדרישות האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין .

בכל שלב בהתמחותי, ובהתאם לצורכים המקצועיים המשתנים, ב"בינינו" מצאתי מענה.

קרא עוד…

 

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
גישור ולימודים: 054-2428088, גישור ותיאום הורי 054-4956773, לימודים והדרכה: 054-4768892
דוא"ל: [email protected]
או באמצעות מילוי הטופס הבא:

    שדות חובה למילוי: *