טיפול מיני

אוהבים זה את זה, אך הסקס ביניכם לא מספק והאינטימיות נפגעת? אחד מבני הזוג לא מרוצה מיחסי המין? רוצים לשפר את התקשורת הזוגית וההנאה? מתלבטים בקשר לזהות המינית? רוצים לעבוד על חוויה קשה שעברתם אשר משפיעה על התפקוד המיני שלכם? עסוקים בצורה אובססיבית במין או חווים בעיה פיסיולוגית המעיבה על חיי המין שלכם?

במרכז "בינינו" תפגשו מטפלים מיניים שהם גם מטפלים זוגיים, אשר ילוו אתכם משלב אבחון הבעיה, דרך מציאת דרכי פעולה, ועד טיפול ופתרון הבעיות.

יחסי מין הינם חוויה נורמלית מהנה ומרגשת המלווה אותנו בכל שלב בחיינו. יש בהם היבט רגשי עמוק והיבט פיסיולוגי הקשורים יחדיו, המשמשים כבסיס הכרחי לתפקוד המיני. קושי שיתעורר באחד מן ההיבטים הללו, עלול להשפיע לרעה הן על התפקוד המיני והן על התפקוד הזוגי. רבים מאיתנו חשים מבוכה ונמנעים מלנסות ולתקן את המצב הקיים. במצב זה הקשיים שנוצרו עלולים להעיב על המיניות ועל הזוגיות, בעוד שהיעזרות בטיפול מיני וזוגי יכולה לשפר מאד את איכות החיים, במישור ובמישור הזוגי.

נושאים מרכזיים בטיפול

הנושאים העיקריים אשר הקליניקה מטפלת בהם הינם – שיפור התאמה מינית לצורך הנאה מיחסי המין, שיפור העוררות והחשק המיני, התגברות על עכבות, שיפור תפקוד מיני, בחינת הנטייה המינית וגיבוש הזהות המינית, טיפול בחרדות שונות, התמודדות עם מגבלות גופנית או נפשית, התמודדות עם טראומה של תקיפה מינית ועוד.

טיפול בנשים – מתאפיין בעבודה על הקושי להגיע לעוררות מינית ולאורגזמה, בהקלה על וגיניזמוס והתמודדות עם הקושי בנושא החדירה לנרתיק.

טיפול בגברים – מתאפיין בשיפור בעיות בזקפה, בשיפור בעיות שפיכה (מושהית או מוקדמת), התמודדות עם חרדת ביצוע.

סיוע להורים – סיוע להורים המתלבטים באשר לתקשורת בנושא מין ומיניות עם ילדיהם בגילאים שונים.

מעגל החיים – סיוע לזוגות בנושא יחסי המין מגיל צעיר ועד הגיל השלישי.

טיפול פרטני – טיפול פרטני ביחיד/ה הנזקק לפתור כל אחת מהבעיות שהועלו לעיל.

בכל אלה ניתן לטפל ולשפר על ידי פנייה לטיפול מיני וזוגי במרכז "בינינו". במרכז בינינו אנו מציעים טיפול מיני המשלב מומחים מהתחום הפיסיולוגי והפסיכולוגי, אורולוג, גניקולוגית, פיסיוטרפיסטים, ופסיכותרפיסתים המתמחים בתחום הטיפול המיני. היתרון של טיפול משולב כזה שהבעיה מקבלת מענה ממגוון אנשי מקצוע בהתאמה.

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
גישור ולימודים: 054-2428088, גישור ותיאום הורי 054-4956773, לימודים והדרכה: 054-4768892
דוא"ל: [email protected]
או באמצעות מילוי הטופס הבא:

    שדות חובה למילוי: *