טיפול זוגי

טיפוח קשר זוגי מחייב וארוך טווח מתגלה פעמים רבות כמשימה לא פשוטה. בתקשורת הזוגית עלולים להתגלע במרוצת השנים קצרים, קונפליקטים ותסכולים.

גם לשינויים בתא המשפחתי השפעות מרחיקות לכת על מקומה של האינטימיות ועל היכולת לשמר חיי מין מספקים. מה שנתפס במבט ראשון כאירוע מרגש עלול להפוך בהדרגה לגורם מתסכל המערער את השגרה הבטוחה והמוכרת.

אנחנו במרכז בינינו מאמינים ביכולת שלכם לחולל שינוי, לצמוח ולהתעצם מתוך המשבר ולהמיר את המצוקה בדרך חדשה של שיקום וגדילה. מרכז בינינו מציע לכם שירותי הדרכה, ייעוץ, טיפול זוגי ומיני במגוון רחב של נושאים חשובים כמו:

  • שיפור דפוסי התקשורת ותיאום הציפיות בין בני הזוג
  • התמודדות עם משברים בזוגיות ובמשפחה: לידת ילד, בגידות, פיטורין, חולי ואובדן
  • האתגרים שבשילוב קריירה, משפחה וזוגיות
  • קושי ביצירת מערכת זוגית
  • טיפול בקשיים וחרדות בתחום המיני
  • מין ומיניות לאחר לידה

מרכז בינינו מעמיד לרשותכם צוות מקצועי ועתיר ניסיון, המורכב ממטפלים בעלי תואר שני ומעלה, בוגרי מרכזי ההכשרה המובילים בארץ, המתמחים בתחום. המטפלים הינם בני גילאים שונים ובאים מרקע חברתי ותרבותי מגוון.

אתם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית לשיחה מקדימה בה נברר פרטים ראשוניים על מטרת הפניה. בהסתמך על הנתונים שהתקבלו נוכל להתאים את המטפל האופטימלי לכל פונה.

מרכז בינינו הוקם ומנוהל ע"י רונית אסיה M.S.W, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, יועצת תעסוקתית, בוגרת התכנית לגישות דינמיות בטיפול במבוגרים בבית הספר לפסיכותרפיה, בית הספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב ומתמחה בפסיכותרפיה זוגית, טיפול מיני והדרכת מטפלים בטיפול משפחתי.

המרכז מעניק למטופליו מטרייה מגוונת של שירותים טיפוליים אמינים ומקצועיים, המכוונת להגברת איכות החיים, בפריסה ארצית ותוך התחשבות ביכולתם הכלכלית של הפונים.

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
גישור ולימודים: 054-2428088, גישור ותיאום הורי 054-4956773, לימודים והדרכה: 054-4768892
דוא"ל: [email protected]
או באמצעות מילוי הטופס הבא:

    שדות חובה למילוי: *