אודות מרכז "בינינו"

"בינינו" – הינו מרכז מקצועי בתחום הטיפול המשפחתי והזוגי, המאגד תחת קורת גג אחת:

מייסדת ומנהלת מרכז "בינינו"

מרכז "בינינו" הוקם ומנוהל ע"י רונית אסיה M.S.W, מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, יועצת תעסוקתית, בוגרת התכנית לגישות דינמיות בטיפול במבוגרים בבית הספר לפסיכותרפיה, בית הספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב וכן מתמחה בפסיכותרפיה זוגית, טיפול מיני והדרכת מטפלים בטיפול משפחתי.

רונית הינה בעלת ניסיון עשיר בעבודה עם מיגוון אוכלוסיות – החל משרות בתי הסוהר, והמשך בעולם העבודה בתפקידי ניהול משאבי אנוש בחברות הייטק, בתעשיה המסורתית וכן עם פורשי מערכת הבטחון. היא בעלת נסיון כנציגת ציבור בבית דין לעבודה וכמגשרת בסיכסוכים משפחתיים ובתהליכי גרושין מורכבים.

המרכז להכשרת מטפלים

לפני כעשור החל מרכז "בינינו" לפעול באופן עצמאי כקליניקת מתמחים. יוזמה זו פותחה מתוך היענות לצורך של מתמחים במקום איכותי, מקצועי וייחודי להכשרה בתחום. המרכז מאפשר למתמחים לקבל משפחות וזוגות לטיפול ומספק הדרכות נדרשות: הדרכה קבוצתית, הדרכה פרטנית והדרכה חיה במסגרת לימודים לקראת הסמכה בטיפול משפחתי וזוגי.

עם השנים התרחבה פעילות המרכז ונפתח מסלול של לימודים תיאורטיים העונה במלואו על דרישות האגודה לטיפול משפחתי להסמכת מטפלים משפחתיים ומדריכים בטיפול משפחתי.

במרכז ניתן ללמוד קורסים תיאורטיים ולהתמחות בטיפול משפחתי, זוגי, מיני, נרטיבי ו-CBT. תוכנית הלימודים וההכשרה נתפרת לכל מתמחה בהתאם לשלב המקצועי בו הוא נמצא. לשם כך הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות.

הקליניקה – "בינינו" למעוניינים בטיפול משפחתי, זוגי או פרטני

כל אחד מאיתנו נמצא בשלב אחר במחזור חיי המשפחה – מרווקות, דרך זוגיות ומיסודה, ועד בניית משפחה והגעה להתמודדות עם מאפייני הגיל השלישי. התמודדות עם כל שלב טומנת בחובה שינויים שחלקם מבורכים וחלקם לעיתים מאתגרים את הפרט, הזוג או המשפחה, בעוצמה שהינה רבה מיכולתם ברגע מסויים, וכך נולדים משברים, לעיתים מכריעים. בחירה מושכלת בטיפול משפחתי, זוגי או פרטני, בעיתוי הנכון, יכולים להוות פריצת דרך, הקלה, ולהבנה לגבי האופי הייחודי הנכון עבור התא הזוגי או המשפחתי של כל אחד ואחת.

לפיכך, מהווה מרכז "בינינו" מקום בו נערכים טיפולים שונים ע"י מטפלים מוסמכים, אשר חלקם הינם בוגרי תכניות הלימודים השונות, הנבחרים להישאר ולעבוד במסגרת המרכז גם לאחר שקיבלו את ההסמכה.

במרכז "בינינו" קיים מגוון עשיר של מטפלים, הן מבחינת מקום בשלב התעסוקתי (ממתמחה ועד מומחה בעל ותק רב) והן מבחינת הרקע התעסוקתי (פסיכולוגיה, ייעוץ חינוכי, שיווק, תעשיה וניהול וכיוב'). מגוון זה מקנה יתרון רב עבור המטופל, בכך שמתאפשר ליצור התאמה מיטבית בין המטופל למטפל וכן ניתן מגוון ברמות המחירים.

לרשימת אנשי הצוות לחץ כאן

 

*******

בינינו מתארחת בתוכנית משפחה 10

הנכם מוזמנים לצפות בפינתנו במסגרת התוכנית "משפחה 10" בערוץ נענע 10.

במסגרת התוכנית "משפחה 10" תדבר רונית אסיה, מנהלת מרכז בינינו, על מגוון סוגיות חשובות בנושאי זוגיות ויחסים, קונפליקטים בתוך המשפחה, פתרון הגישור המשולב למשברים בנישואין ועוד ועוד.

Ronit 10

גלשו לאתר התוכנית: משפחה 10 בנענע 10

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
גישור ולימודים: 054-2428088, גישור ותיאום הורי 054-4956773, לימודים והדרכה: 054-4768892
דוא"ל: [email protected]
או באמצעות מילוי הטופס הבא:

    שדות חובה למילוי: *